Ta strona korzysta z plików Cookies. Część tych plików jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania strony i już została stworzona. Możesz usunąć i zablokować pliki cookie z tej strony ale może ona wtedy nie działać poprawnie. Aby dowiedzieć się więcej KLIKNIJ TUTAJ.

Musisz zainstalować Adobe Flash Player aby wyświetlić poprawnie zawartość.

Winnet Waldemar Wincza jest operatorem telekomunikacyjnym zarejestrowanym w UKE pod numerem 5603, który działa na terenie powiatu słupeckiego. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku. Oferujemy klientom usługę dostępu do Internetu w technologii bezprzewodowej oraz w niektórych lokalizacjach ETTH, w bardzo atrakcyjnych cenach. Najlepszym wskaźnikiem osiągnięć naszej firmy jest stale zwiększająca się baza kilku tysiecy zadowolonych użytkowników.

Na bieżąco rozbudowywana przepustowość łączy pozwala na zachowanie wysokiej jakości usług. Poprzez inwestycje w najnowsze rozwiązania technologiczne stale rozszerzamy zarówno zakres naszych usług (łącza indywidualne, biznesowe, symetryczne,do monitoringu) jak i teren ich świadczenia.

Swoim zasięgiem obejmujemy: